Cabal

Cabal 4 Eva

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-20 13:08:56

Ameba

Moderator

2019777 (zadko korzystam)
Call me!
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Moje zdanie nt.Cabala :)

Witam ponownie

Chcialbym wyrazic swoje zdanie nt. gry Cabal Online EU

Zacznijmy od superlatyw ^^

Najlepsze co jest w Cabalu to atmosfera w porownaniu chociazby do L2 czy WoW'a.... chociaz.. wogole nie ma porownania xD L2 czy WoW jest moim zdaniem dla botow. Zadnej atmosfery ;/ KOMPLETNE ZEROOO ! no i w sumie na tej atmosferze sie wszystko opiera ^^
No i jeszcze ZABAWAA Postac ktora niedawno zalozylem o ktorej wspominalem w poprzednim poscie (BL 66lvl) traktuje na pelnym luzie. Nie obchodzi mnie jakis bot z PD ze ma zajebisty set czy tym podobne. Inwestuje w co co mi sprawi przyjemnosc Miedzy innymi dlatego mam Cookie albo avatary na set

Wady?

No to chyba kazdy wie jakiee ;/ .... Bugiiiiiiiii, lagiiiii, GRAFIKAAA ((((((((((
Hmmm... jeszcze te nooby "some alz pls" xDD jak to wkurwia -.- A i jeszcze zapomnialem o najwazniejszym ;/ masowa ilosc botow (( codziennie widze przynajmniej 3. Ale komu by sie chcialo co chwile tickety wysylac? (

Narazie chyba tyle

Pozdrawiam - Ameba (THC)


"Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, bo przyjaciela straciłbyś..." R.Riedel [*]

Offline

 

#2 2009-06-22 17:11:50

Dracos

Moderator

8016304
Skąd: Bristol
Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Moje zdanie nt.Cabala :)

no to jak dla mnie w porownaniu do WoW, to szybkosc walki. wow za bardzo statyczny
a Cabal szybki, mile dla oka skille
Ogolnie w Cabalu fabula bardzo dobra wszystko sie trzyma kupy i jest dosyc interesujace ale tylko przy pierwszej postaci ^^
heh ogolnie uwielbiam Cabala!


Wizz- Exp & Skill- mode ON

WA- Retired... ( moze kiedys wroce ) ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapytajec.pun.pl www.muonline.pun.pl www.paintball-lomza.pun.pl www.karishmakapoor.pun.pl www.psteam.pun.pl